Oferta

Nasza kawa

Wiele zastosowań, wiele znaczeń jedno słowo - kawa.  A ty, na jaką kawę masz ochotę?  

Jakiej kawy potrzebujesz? Pomożemy na każdym etapie wybrać kawę na miarę Twoich potrzeb. 

Kawa ziarnista

Liczne legendy głoszą, że pierwsze ziarna kawy wypalono około 1500 roku. Dziś dzięki wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie wybrać idealny dla ziaren proces obróbki, by móc dłużej cieszyć się aromatem świeżo zaparzonej kawy. Wszystkie oferowane przez nas kawy przechodzą, szczegółowe inspekcje. Zdobywają wysoką punktację speciality. Klasyczny piec oraz jasny sposób palenia podkreślają atrybuty kaw.

Kawa zielona

Wieloletnie doświadczenie w pracy z ziarnem i bezpośredni kontakt z plantatorami pomogły nam zrozumieć procesy decydujące o jakości surowca. Udział w światowych giełdach kawy gwarantuje dostawę ziaren, jakich właśnie potrzebujesz. Realizujemy stałe dostawy kawy zielonej dla palarni. Przesyłki drobnicowe, paletowe i kontenerowe. Daj nam znać jakiego ziarna poszukujesz export@ascafe.pl Wkrótce dostarczymy je do Ciebie..

Kawa smakowa

Wysokiej jakości ziarna kawy arabica wzbogacamy naturalnymi aromatami według unikalnych receptur. To właśnie dzięki temu, kawy smakowe posiadają niepowtarzalny smak i aromat. Współpraca z najlepszymi wytwórniami aromatów gwarantuje najwyższą jakość produktu. Zapraszamy do rozsmakowania się w naszych kawach. Jest ich całkiem sporo. Nie wiesz co wybrać? Napisz biuro@ascafe.pl Damy znać co jest obecnie hitem sprzedaży.

Kawa speciality i limited

Kawy kupujemy tylko i wyłącznie od zaufanych dostawców. Z niektórymi z nich znany się ponad 15 lat. Najważniejsze jest, aby oprócz dostawy oryginalnego produktu otrzymać również stosowną dokumentację. Czasami sam transport zajmuje nam ponad miesiąc. Staramy się wybrać kawy o różnym charakterze. Po prostu inne niż wszystkie. Kawa do biura | hotelu | restauracji

Wiemy, jak wiele w biznesie znaczy sprawdzony dostawca. Dlatego też gwarantujemy powtarzalne dostawy świeżo palonej kawy oraz pomoc w jej wyborze. Arabica czy Robusta? Może pół na pół? Znudziły cię przemysłowe produkty? Oto nasz e-mail kawa@ascafe.pl skontaktuj się z nami. Kawa serwowana przez Ciebie zacznie smakować i przyciągnie tłumy klientów. 

Kawa | twoja własna marka

Budowanie własnej marki to zawsze nie lada wyzwanie. Wprowadzenie produktów do handlu oraz promocja to także zajęcia, którym trzeba poświęcić mnóstwo czasu i pieniędzy. Teraz dzięki naszej ofercie nie musisz się zajmować zawiłościami związanymi z produkcją i logistyką. Nie wiesz jak się za to zabrać? Nie szkodzi. Napisz sales@ascafe.pl jaką kawę mamy dla Ciebie wyprodukować.

Kawa świąteczna

Tradycja wręczania prezentów jest stara jak świat - wywodzi się z rzymskich świąt. Któż z nas nie lubi prezentów? Drogi kliencie z korporacji, marketingu lub reklamy. Ty, który właśnie poszukujesz upominku dla bliskiej osoby. Śmiało napisz do nas biuro@ascafe.pl Epickie produkty - polecamy!
Świat to za mało? Nie ma sprawy. Kreatywny oddział i szereg zaprzyjaźnionych grafików chętnie pomoże stworzyć coś nowego, dopasowanego« poprzednia 1 następna »