ASpol - Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sp. z o.o.  Ascafe english new
   
 

O firmie

Historia firmy

Firma Aspol rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. W wyniku zmian przeprowadzonych w 2000 roku przez właściciela spółki, część udziałów wykupiła Firma Ascot, udziałowcem większościowym pozostał dawny założyciel firmy. W 2000 roku powstała także Rada Nadzorcza oraz Zarząd Spółki.

Spółka prowadzi sprzedaż mini palarni kawy w kraju i Europie, budujemy maszyny z wykorzystaniem wyłącznie polskich producentów. Model palarki UPK o różnej wydajności był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Obecnie zajmujemy się także paleniem kaw wysokogatunkowych pochodzących z różnych stron świata importem kawy surowej oraz akcesoriów kawowych. Posiadamy także bogatą ofertę kaw aromatyzowanych bezkofeinowych oraz kawę rozpuszczalną. Dla osób chcących założyć mini palarnie przeprowadzamy profesjonalne szkolenia. Nasze doświadczenie w tej kwestii czyni z nas liderów na rynku polskim.

Aspol to przede wszystkim wyrafinowana kawa ASCAFE o niepowtarzalnym smaku i aromacie, która jest chroniona znakiem towarowym od 1995 roku. Doświadczenie pracowników, unikalny proces palenia oraz dobór specjalnie wyselekcjonowanych ziaren kaw z najlepszych plantacji czynią z tej mieszanki wyjątkowy i bardzo ceniony na rynku produkt, który swoich smakoszy znalazł przede wszystkim w punktach gastronomicznych oraz biurach.

P. H. P. Aspol Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 19
33-300 Nowy Sącz
tel./fax 018 441 54 29
e-mail: aspol@ascafe.pl

statystyki www stat.pl